• 72379000(9821+)
  • Info@Sarmadsteel.Com

پروژه انتقال آب خلیج فارس به شرکت فولاد سرمد ابرکوه کلنگ‌زنی شد

پروژه انتقال آب خلیج فارس به شرکت فولاد سرمد ابرکوه کلنگ‌زنی شد

پروژه انتقال آب خلیج فارس به شرکت فولاد سرمد ابرکوه کلنگ‌زنی شد

با حضور استاندار یزد، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار، فرماندار و مسئولین و مدیران لشکری و کشوری شهرستان ابرکوه، آیین کلنگ زنی خط انتقال آب خلیج فارس به شرکت فولاد سرمد ابرکوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آهن و وفلاد سرمد ابرکوه، دکتر فاطمی استاندار یزد در این آیین ضمن تبریک هفته بسیج، با اشاره به موقعیت بسیار مناسب این منطقه و بیان مشخصات خوب آن از جمله قرار گرفتن ما بین راه های اصلی استان، عبور خط انتقال سراسری گاز، عبور راه آهن اصلی یزد اقلید و خط انتقال آب خلیج فارس به شرکت فولاد سرمد، این منطقه رو مستعد منطقه ای بزرگ به منظور فعالیت اقتصادی دانست.

وی با بیان اهمیت موضوع آب، پروژه ۸۶۰ کیلومتری خط انتقال آب از خلیج فارس به شرکت فولاد سرمد را اقدام بسیار بزرگ دانست و گفت: پیشرفت طرح های توسعه ای از جمله اقدامات جهادی و خوب این شرکت است و از تلاش های مدیران و کارگران خدوم این شرکت قدردانی می کنم.

مهندس علیرضا رحیم مدیرعامل شرکت فولاد سرمد در این مراسم، ضمن تبریک هفته بسیج، حضور چند ساعته مسئولین در این شرکت و بازدید از طرح های توسعه ای را مهم دانست و ضمن تشریح طرح ها و پروژه های زیرساختی گفت: پیشرفت های ۳ طرح توسعه ای و شکستن رکورد تولید در شش ماهه اول سال جاری مرهون تفکر و فعالیت های جهادی و بسیجی کارگران این شرکت است.

مدیرعامل فولاد سرمدابرکوه از برنامه ریزی و تامین کامل زیرساخت های طرح های توسعه ای از جمله واحد فولادسازی، واحد آهن اسفنجی و واحد کلاف سازی خبر داد و افزود: تامین آب، برق و گاز این شرکت برای حداقل ۳۰ سال آینده پیش بینی شده است.

رحیم ضمن اشاره به آغاز نصب کلیه تجهیزات خارجی واحد کلاف سازی با ظرفیت ۴۵۰ هزار تن در سال، ابراز امیدواری کرد با توکل به خدا و تلاش شبانه روزی متخصصان شرکت، واحد کلاف سازی در اواخر سال جاری افتتاح گردد.

گفتنی است قبل از شروع مراسم، استاندار یزد و سایر مسئولین از سایت نورد و ۳ طرح توسعه ای شرکت فولاد سرمد ابرکوه بازدید و در جریان آخرین اقدامات و میزان پیشرفت پروژه های شرکت قرار گرفتند.

انتقال آب خلیج فارس به شهرستان ابرکوه، خط مستقل انتقال آب از استان فارس است که طول آن ۸۶۰ کیلومتر بوده و از جنوب غربی استان یزد وارد و با سرمایه گذاری بخش خصوصی مستقیم به شرکت فولاد سرمد می رسد. تامین آب مورد نیاز کل شرکت به مدت ۳۰ سال، تامین سالانه ۵ میلیون متر مکعب آب، امکان توسعه تا ۲ برابر ظرفیت فعلی و امکان تامین آب سایر صنایع فعال تا شعاع ۱۰۰ کیلوتری کارخانه از دیگر مزیت های این خط انتقال است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه های ما


https://www.sarmadsteel.com/wp-content/uploads/2020/10/0_.png
طرح های توسعه ای

طرح های توسعه ای

طرح های توسعه ای در حال انجام شرکت فولاد سرمد ابرکوه شامل پروژه های عمرانی، پروژه های فناوری اطلاعات، پروژه های فرهنگی تقسیم می شود: 1-مطالعات اتصال ریلی مجتمع ...

پروژه های زیر ساخت

پروژه های زیر ساخت

بخش مهم و حائز اهمیت پروژه های طرح توسعه، مربوط به زیرساخت، تامین آب، برق و گاز مجتمع می باشد. جهت پیگیری و به نتیجه رساندن پروژه های زیر ...

واحد احیا مستقیم

واحد احیا مستقیم

به منظور تکمیل زنجیره فولاد و توسعه سبد محصولات و نیز سهولت در تامین خوراک واحد فولادسازی و سعی در کاهش قیمت تمام شده، طرح احداث واحد احیای مستقیم ...

واحد کلاف سازی

واحد کلاف سازی

با توجه به زیر‌ساخت¬های موجود و به منظور تکمیل سبد محصولات تولیدی واحد نورد و نظر به تعداد اندک واحدهای سیم‌سازی در کشور و تقاضای بازار برای این محصول، ...

ارتباط با ما


https://www.sarmadsteel.com/wp-content/uploads/2020/10/0_.png

شماره تماس

72379000(9821+)

آدرس

تهران ، میدان صنعت، بلوار خوردین، ضلع شمال چهار راه دادمان، خیابان توحید یک، پلاک

پست الکترونیک

info@Sarmadsteel.com