• 72379000(9821+)
  • Info@Sarmadsteel.Com

محصولات


https://www.sarmadsteel.com/wp-content/uploads/2020/10/0_.png
صنایع آهن و فولاد سرمد ابر کوه

این شرکت با هدف توسعه صنایع فولادی و همکاری در برنامه های تکمیل زنجیره تولید با ایجاد توازن وتعادل در مواد اولیه و محصولات و تعامل با واحدهای صنایع فولادی مشابه به منظور تامین بخشی ازنیازهای فولادی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۱ تاسیس گردید.واقع شدن کارخانه آهن و فولاد سرمد ابر کوه در استان یزد(کیلومتر ۱۵ جاده ابر کوه به یزد) قرار گرفتن آن در مرکز ایران و دسترﺳﯽ به راه های اصلی کشور و همچنین عدم وجود کارخانه مشابه در شعاع نزدیک 100 کیلومتری آن موجب شده آهن و فولاد سرمد ابر کوه توانایی پاسخگویی برای تامین نیازهای مصنوعاتفولادی در صنایع مرتبط در استان های همجوار را داشته باشد.


https://www.sarmadsteel.com/wp-content/uploads/2020/10/0_.png
سرمایه گذاران عمده شرکت

  • شرکت معدنی و صنعتی چادرملو
  • شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات
  • شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات
  • واحد نورد و میلگرد
  • فولاد سازی

این واحد با به کارگیری از آخرین سطوح تکنولوژی روز دنیا از شرکت STG کشور ایتالیا در کنار دانش و تجربه ی کارشناسان و مدیران داخلی آغاز به کار نمود. تامین قسمت عمده شمش مورد نیاز این واحد از شرکت صنعتی و معدنی چادرملو صورت می پذیرد. استفاده از شمش های تولیدی کارخانجات معتبر و تاکید این واحد بر عدم استفاده از شمش های متفرقه و همینطور بهره گیری از تکنولوژی در سطوح بالا، ما را مفتخر به ارائه محصولاتی با کیفیت مثال زدنی کرده است. موید این مطلب توجه خاص پیمانکاران و کارفرمایان پروژه های بزرگ و ملی و سفارشات صورت گرفته برای استفاده از میلگرد های تولیدی سرمد ابرکوه در پروژه های کلان عسلویه، قشم، شیراز و .. می باشد.

در کنار کیفیت مطلوب میلگرد های تولیدی نزدیکی کارخانه به جاده ترانزیت شمال به جنوب و راه های اصلی شرق به غرب، ما را در نیل به هدف توسعه صادرات غیر نفتی یاری نموده است. سرافرازیم که کیفیت و نوآوری را در جهت تولید ملی و توسعه اقتصادی به خدمت طلبیده ایم تا با استفاده از توان کارشناسان و متخصصان بومی، به حمایت از کار و سرمایه ی ایرانی برخاسته و پرچم خودکفایی و شکوفایی را در عرصه صنعت فولاد بیافرازیم.

بر مبناي نياز بازار و تقاضای کشور و منطقه برای انواع شمش های فولادی و همینطور به منظور سهولت تامین خوراک کارخانه نورد، این شرکت ساخت یک واحد فولادسازی با ظرفیت تولید اسمی سالیانه600.000 تن را به عنوان طرح توسعه مجتمع خود، آغاز نموده است .

عمده تجهیزات این پروژه از برترین‌ برندهای جهانی خریداری شده و تکنولوژی مورد استفاده از برترین تکنولوژی‌های دنیا خواهد بود. امید است که با همت عالی کارشناسان و خبره‌گان و متخصصان امر، در سال 1403 محصولات خود را به بازار عرضه نماید.
موقعیت جغرافیایی واحد فولادسازی در دست احداث مزیت‌های ذیل را به‌همراه دارد: 
1- تامین آهن اسفنجی و خوراک کارخانه فولادسازی از کارخانه چادر ملو با توجه به نزدیکی دو کارخانه که در نتیجه آن افزایش کیفیت محصولات با توجه به کیفیت مطلوب مواد اولیه و رقابتی کردن قیمت محصول تولیدی به واسطه کاهش کرایه حمل خوراک کارخانه را خواهیم داشت.
2- دسترسی به خط آهن سراسری در دست احداث یزد- اقلید- شیراز است که با توجه به صرفه اقتصادی ناوگان حمل و نقل ریلی، در آینده‌ای نه چندان دور تامین خوراک و توزیع محصولات مجتمع استفاده خواهد شد. 
3- نزدیکی به راه‌های اصلی و ترانزیت شمال-جنوب و شرق به غرب کشور. 
4- پوشش مناسبی برای تامین نیازهای مصنوعات فولادی در صنایع مرتبط در استان‌های مرکزی و پروژه‌های بزرگ شهرهای یزد، اصفهان، شیراز، یاسوج، کرمان و شهرکرد و …  
5- اشتغال‌زایی در منطقه محروم و توسعه نیروی انسانی متخصص و تحصیل‌کرده در منطقه و کشور


https://www.sarmadsteel.com/wp-content/uploads/2020/10/0_.png
کاتالوگ محصولات

Product Catalog

https://www.sarmadsteel.com/wp-content/uploads/2020/10/0_.png